درباره ما

آلت گروپ را بیشتر بشناسیم

بهترین خدمات را از ما بخواهید

ما در آلت گروپ به شما کمک میکنیم تا در مدت شش ماه پاسپورت دائمی دومینیکا را بگیرید. ما نمایندگی رسمی کشور دومینیکا در ایران هستیم.
و میتوانیم بهترین خدمات را همراه با اطمینان خاطر به شما ارائه دهیم.

هدف آلت گروپ

هدف اصلی آلت گروپ “ایجاد امکان مهاجرت آسان و ایمن” برای تمام هموطنان عزیز است؛ به جرئت میگوییم که در طول سالهای فعالیتمان در راه رسیدن به این هدف موفق بوده ایم. همه همکاران ما به این هدف پایبند بوده و آنرا سرلوحه تمام فعالیت هایشان در شرکت قرار داده اند. 

هر شرکتی قابل اعتماد نیست

این روزها با افزایش درخواست مهاجرت، شرکت های مهاجرتی نیز افزایش یافته اند. ولی به هر شرکتی نمیتوان برای مهاجرت اعتماد کرد. شما به یک نماینده قانونی و رسمی نیاز دارید که دارای اختیاراتی از طرف کشور مقصد باشد و همچنین روابط صمیمانه ای با دولت آن کشور داشته باشد.

نماینده رسمی دولت دومینیکا

 آلت گروپ تمام این ویژگی ها را دارد. شما با مراجعه به آلت گروپ میتوانید پاسپورت کشور دومینیکا را از نماینده رسمی دولت این کشور در ایران دریافت کنید.

مشاوره تخصصی مهاجرت

آلت گروپ دارای یک تیم متخصص و زبده در زمینه مهاجرت میباشد. این تیم بر تمام قوانین حقوقی تسلط داشته و پرونده شما را به دقت بررسی میکند. شما میتوانید تخصصی ترین مشاوره ها را در مورد مهاجرت از کارشناسان ما بگیرید. ما شما را از تمامی حق و حقوقتان مطلع میکنیم و در طول تمام مراحل کنار شما خواهیم بود. همچنین در طول مدت طی کردن مراحل مهاجرت، شما به راحتی میتوانید این پروسه را شخصا پیگیری نمایید.

تنها نماینده ی مجاز

دریافت پاسپورت رسمی دومینیکا تنها از طریق آلت گروپ امکان پذیر است؛ زیرا ما تنها شرکتی هستیم که مجوز صدور این پاسپورت را از طرف دولت دومینیکا داریم.

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اسکرول به بالا