به وب سایت آلت گروپ خوش آمدید
  • تهران انتهای اتوبان شهید همت - بزرگراه شهید خرازی - بلوار نهاوند - میدان آرامش - مجتمع رزمال جنوبی - طبقه ۹ - واحد ۹۰۷ - شرکت دقایق سفر ایرانیان - آژانس آلت گروپ (مشاوره در خصوص دریافت شهروندی دومینیکا)
  • ٠٢١٤٠٤٤٨٩٠١
  • info@altgroupir.com
  • 10 تا 6 عصر

برخی از امکان تاریخی کشور آلمان

کاخ شورین (Schweriner Schloss) :

 

یکی از جذاب‌ترین مناطق دیدنی آلمان، کاخی با قدمت بیش از 7 قرن، واقع‌شده داخل یک جزیره کوچک قلب شکل، در دریاچه تماشایی شورین  و در قلب ایالت مکلنبورگ-فورپومرن  با نام قلعه شورین است. این کاخ زیبای رنسانسی به واسطه این جذابیت‌های خود سالیان سال محل اقامت فرمانرواها و دوک‌های مکلنبورگ  بوده است. کاخ شورین اکنون در قالب موزه و محل تاریخی بروی توریست‌ها باز می‌باشد. اگرچه هنوز از ساختمان‌های آن برای دفاتر دولتی و پارلمانی نیز استفاده می‌شود. 

 

شایعات بسیاری در مورد حضور یک روح سرگردان خوشتیپ در این قلعه بر سر زبان هاست؛

روحی که گفته می شود؛ چند سانتی متر بالاتر از زمین می ایستد. مردم متعددی ادعا کرده اند که در بازدیدشان از قلعه این روح سرگردان را دیده اند که بر روند و نظم امورات کاخ رسیدگی می کند! این قلعه که یکی از زیباترین قلعه های شمال اروپا محسوب می شود، یک قلعه نئورنسانسی باشکوه به شمار می رود. موزه ایالتی قلعه ترکیبی از گنجینه های کلاسیک و معاصر است. در این موزه شما می توانید برخی از آثار هنری استادان هلندی و آلمانی را بیابید. علاوه بر اینها نقاشی های ارزشمند «ژان باپتیست اودری» فرانسوی و مجسمه های خیره کننده «ژان آنتوان اودون» در این موزه نگهداری می شود. 

شرکت آلت گروپ (دقایق سفر ایرانیان ) نماینده رسمی کشور دومینیکا فعالیت های خود در زمینه مشاوره و اخذ پاسپورت و شهروندی کشور دومینیکا

برخی از شرایط اخذ پاسپورت دومینیکا از لینک میتوانید مطالعه بفرمایید 

در صورت تمایل تماس کارشناسان ما با شما فرم مقابل را پر و ارسال کنید 

آشیانه عقاب، برشتش گادن (Berchtesgaden) :

شهر کوهستانی کوچک برشتش گادن واقع در ایالت بایرن و لب مرز آلمان و اتریش، در کنار منظره زیبایش اهمیت بالایی از منظر تاریخی دارد. در بالای این شهر تفرجگاه تابستانی آدولف هیتلر، رهبر آلمان نازی، بوده است. حتی پس از پایان جنگ جهانی نیز ساختمان‌های آن حفظ‌شده و سالانه گردشگران زیادی از موزه این ساختمان معروف به آشیانه عقاب دیدن می‌کنند.

نماد تاریخی (Völkerschlachtdenkmal) :

لایپزیگ (Leipzig) یکی از شهرهای بزرگ و مهم ایالت زاکسن در شرق آلمان است، این شهر محل حضور نماد تاریخیVölkerschlachtdenkmal یا یادواره نبرد ملت‌ها است. این نماد دیدنی، یادواره یکی از نبردهای بزرگ دوران جنگ‌های ناپلئونی در قرن ۱۹ با نام نبرد لایپزیگ است که طی آن بیش از صد هزار سرباز کشته شدند و ناپلئون مجبور به عقب‌نشینی شد. این نماد همچنین خود محل آخرین مقاومت نیروهای آلمانی در لایپزیگ در جنگ جهانی دوم در مقابل نیروهای آمریکایی بوده ئاست.امروزه این نماد تاریخی و موزه داخل آن به تشریح و یادآوری حوادث لایپزیگ و دوران جنگ‌های ناپلئونی قرن ۱۹ می‌پردازند.


شهرداری قدیم در بامبرگ (Old Town Hall) :

شهر بامبرگ به‌عنوان یکی از شهرهای دارای بافت تاریخی و پر از جذابیت‌های گردشگری در شمال ایالت بایرن شناخته می‌شود. این شهر دارای مکان‌های دیدنی جالبی ازجمله موزه اشیاء دوره اسلامی و ساختمان شهرداری قدیم واقع بر روی پل رود ردنیتس می‌باشد. گفته‌شده که اسقف اعظم شهر اجازه بنای ساختمان شهرداری بر روی زمین و خاک خدا را نمی‌داده است.
لذا مردم تصمیم می‌گیرند که این ساختمان را در جایی اعجاب‌انگیز و بر روی یک پل بر روی آب تأسیس کنند.


شهر قدیمی هایدلبرگ (Heidelberg) :

شهر هایدلبرگ در ایالت بادن-ورتمبرگ یکی از قدیمی‌ترین مراکز علم و هنر در تاریخ اروپا و همچنین مهد قدیمی‌ترین دانشگاه آلمان، دانشگاه هایدلبرگ، است. این شهر تا به امروز نیز یکی از مراکز بزرگ دانش و هنر در تمام اروپاست و در سال ۲۰۱۶ از ۱۶۰ هزار ساکنین آن، یک چهارم آن‌ها را دانشجویان تشکیل می‌دادند. در کنار اهمیت علمی، این شهر نیز از معدود نقاط آلمان است که از بمباران‌های جنگ جهانی در امان بوده و به این واسطه بافت تاریخی خود را حفظ کرده است. ازجمله نقاط مهم گردشگری این شهر می‌توان به قلعه هایدلبرگ و راهروی فیلسفوف ها اشاره کرد.

دروازه براندنبورگ (Brandenburg) :

یکی از برجسته‌ترین نمادها در اروپا، دروازه براندنبورگ، تنها دروازه باقی‌مانده شهر برلین (Berlin) است. این دروازه با معماری نئو کلاسیک، در قرن ۱۸ میلادی در محل دروازه تاریخی شهر برلین ساخته‌شده و از آن زمان محل وقایع تاریخی بسیاری بوده است. از این دروازه اکنون به‌عنوان نماد اتحاد آلمان شرقی و غربی و همچنین نماد صلح و اتحاد در سراسر اروپا یاد می‌شود.