به وب سایت آلت گروپ خوش آمدید
  • تهران انتهای اتوبان شهید همت - بزرگراه شهید خرازی - بلوار نهاوند - میدان آرامش - مجتمع رزمال جنوبی - طبقه ۹ - واحد ۹۰۷ - شرکت دقایق سفر ایرانیان - آژانس آلت گروپ (مشاوره در خصوص دریافت شهروندی دومینیکا)
  • ٠٢١٤٠٤٤٨٩٠١
  • info@altgroupir.com
  • 10 تا 6 عصر

نگاهی به فستیوال‌های متعدد در گوشه و کنار سرزمین ژرمن ها

فستیوال فصل پنجم :

این فستیوال که به «فصل پنجم» نیز معروف است، همراه با رژه‌ای بزرگ موسوم به «رژه‌ی دوشنبه‌ی رُز» برگزار می‌شود.  گروه‌های موسیقی و رقصندگان سراسر خیابان‌های آلمان را به اشغال خود درمی‌آورند. این کارناوال در سراسر کشور جشن گرفته می‌شود، اما کانون آن در شهرهای کلن، دوسلدورف، مونستر و ماینتس است. فستیوالی پر از رنگ و فرهنگ که در آن همه جا تزئین می شود و رقصنده هایی با لباس های مخصوص و ماسک های مختلف در خیابان های شهر  با زرق و برق و شکوه زیادی برگزار می شود. همه مردم لباس های رنگی می پوشند و با ماسک های مختلف در خیابان ها رقص و پایکوبی می کنند. در این میان اجرا های جذاب و دیدنی برگزار می شود که ساعت ها شما را محو تماشای خود می کند. این فستیوال به صورت ۶ روز پست سر هم برگزار می شود که از ۲۸ فوریه تا ۵ مارچ است و در شهر های مختلف آلمان برگزار می شود مثلا کارناوال Fasching در مونیخ و Würzburg، کارناوال بزرگ Oktoberfest در کلن برگزار می شود ولی مهم نیست شما کدام مسیر را در پیش بگیرید و به سمت کدام فستیوال حرکت کنید چون فستیوال فصل پنجم یکی از بهترین جشنواره های آلمان است که اوج فرهنگ و جذابیت های این کشور را یک جا به نمایش می گذارد.

رویداد راین در شعله (Rhine in Flame Festival) :

این فستیوال شما را به دیدن زیبایی طبیعی رود راین در حال و هوایی متفاوت دعوت می‌کند. هزاران فشفشه، آتش‌بازی‌های حیرت‌انگیز و قایق‌های بخار چراغانی‌شده، رود راین، کرانه‌های آن و قلعه‌های اطراف را نورافشانی می‌کنند. این رویداد شگرف در آخر هفته‌های دو ماه مه و سپتامبر برگزار می‌شود. در این فستیوال می توانید زیباترین نور پردازی را در رود راین مشاهده کنید و از تماشای آتش بازی های مهیج و خیره کننده و تلالو نور بر روی آب بی نهایت لذت ببرید.

شرکت آلت گروپ (دقایق سفر ایرانیان ) نماینده رسمی کشور دومینیکا فعالیت های خود در زمینه مشاوره و اخذ پاسپورت و شهروندی کشور دومینیکا

برخی از شرایط اخذ پاسپورت دومینیکا از لینک میتوانید مطالعه بفرمایید 

در صورت تمایل تماس کارشناسان ما با شما فرم مقابل را پر و ارسال کنید 

فستیوال فیلم برلین :

هر سال در ماه فوریه، برلین میزبان جشنواره بین المللی فیلم است و بیشتر از ۴۰۰ فیلم از سراسر دنیا به همراه تئاتر های تاریخی و مراسم مختلف برای علاقه مندان به فیلم برگزار می شود. باید بدانید که جشنواره فیلم برلین در کنار جشنواره های کن و ونیز از مهم ترین فستیوال های فیلم اروپا محسوب می شود. زمان برگزاری این فستیوال از ۷ تا ۱۷ فوریه است.

کارناوال فرهنگ ها ( Carnival of Cultures) :

یک کارناوال فوق العاده جذاب در تابستان های برلین که در آن می توانید اوج فرهنگ و جذابیت های برلین را با مجموعه ای از رنگ ها و تزئینات فوق العاده مشاهده کنید. بیشتر از ۱٫۵ میلیون نفر هر ساله در این فستیوال شرکت می کنند و از خوردن انواع غذاها، نوشیدنی ها، جشن و کنسرت با حضور خواننده ها و رقصندگانی که از ۷۰ کشور مختلف هستند. این فستیوال را جشن می گیرند. این فستیوال هر سال از ۷ تا ۱۰ ژوئن به صورت باشکوهی برگزار می شود.

فستیوال کدو ( Festival Ludwigsburg ) :

درست در بیرون Stuttgart هر ساله بزرگ ترین جشنواره کدو دنیا برگزار می شود. و بیشتر از ۴۵۰ هزار کدو با شکل های مختلف و عجیب در معرض نمایش گذاشته می شوند. در این فستیوال می توانید از انواع غذاهایی که با کدو درست می شوند امتحان کنید و از دکور و ترئینات جالبی که به شکل کدو درست شده لذت ببرید. جالب است که بدانید در این فستیوال می توانید یک نمایشگاه جذاب از انواع مجسمه های ساخته شده با کدو را ببنید و سوار قایق هایی به شکل کدو شوید و ساعت ها محو تماشای بزرگ ترین و جالب ترین فستیوال کدوی دنیا در آلمان شوید. در هر روز از این فستیوال می توانید از برنامه های جذابی که در قسمت های مختلف برگزار می شود دیدن کنید. مکان برگزاری آن هم در Ludwigsburg و معمولا از ۳۱ آگوست تا ۴ نوامبر است و هر روز در قسمت های مختلفی از شهر برگزار می شود. 


فستیوال باله ( Ballet Festival ) :

فستیوال باله‌ی مونیخ احتمالاً یکی از شلوغ‌ترین زمان‌های سال برای گروه باله‌ی ایالت باواریا باشد. این گروه باله همراه با دیگر گروه‌های بین‌المللی باله در این فستیوال یک‌هفته‌ای در اوایل ماه آوریل، اقدام به برگزاری اجراهای متعدد می‌کنند. این اجراها توسط برخی از مدرن‌ترین و خلاق‌ترین طراحان رقص دنیا خلق شده و بسیاری از آثار معاصر صرفاً برای این فستیوال ویژه ساخته می‌شوند. فستیوال باله‌ی مونیخ به‌تازگی به یکی از معتبرترین رویدادهای سراسر اروپا تبدیل شده است و بازدیدکنندگانی از سراسر قاره و جهان را به‌سوی خود جذب می‌کند. در طول این فستیوال گروه‌های میهمان و رقصندگان حرفه‌ای از سراسر جهان بر روی صحنه حاضر شده و اقدام به اجرای برترین آثار خود می‌کنند.

فستیوال قرون وسطی :

فستیوال قرون وسطی یک بازآفرینی از دوران قرون وسطی در عصر حاضر است. این فستیوال هرساله در شهر سِلب (Selb) برگزار شده و با اجراهایی از موسیقی‌های قرون‌وسطایی، جادوگرها، گداها، نمایش‌های گروهی، یک بازار قدیمی همراه با فروشندگان آن، مراسم آتش‌بازی و مردمی که لباس‌های قرون وسطی به تن کرده‌اند، همراه است. اگر همیشه آرزو داشتید که مهارت خود در تیراندازی را امتحان کنید، این فستیوال زمان مناسبی برای این کار است. فستیوال قرون وسطی همچنین کارگاه‌هایی برای آموزش آهنگری، صنعتگری، رقص و آلات موسیقی اوایل دوران رنسانس دارد. غذا، خریدوفروش کالا، مبارزه و بازی‌های قرون‌‌وسطایی بخشی از برنامه‌های این فستیوال هستند. گروه‌های موسیقی و نوازندگان از سراسر دنیا اقدام به اجرا در این فستیوال کرده و بازدیدکنندگانی از تمامی سنین را شاد می‌کنند. در پایان این فستیوال یک کنسرت موسیقی قرون‌وسطایی نیز در کلیسای شهر برگزار می‌شود.