به وب سایت آلت گروپ خوش آمدید
  • تهران انتهای اتوبان شهید همت - بزرگراه شهید خرازی - بلوار نهاوند - میدان آرامش - مجتمع رزمال جنوبی - طبقه ۹ - واحد ۹۰۷ - شرکت دقایق سفر ایرانیان - آژانس آلت گروپ (مشاوره در خصوص دریافت شهروندی دومینیکا)
  • ٠٢١٤٠٤٤٨٩٠١
تابعیت کشور دومینیکا
نماینده رسمی کشور دومینیکا در ایران

خدمات موسسه آلت گروپ

1- مشاوره رایگان : تمامی مشاوره های حضوری با متخصصین مجرب شرکت آلت گروپ به صورت کاملا رایگان می باشد .

2- کمک به تهیه و تکمیل مدارک متقاضی : شرکت آلت گروپ با راهنمایی و تکمیل مدارک متقاضی , پروسه انجام کار را تسریع می بخشد تا متقاضیان محترم با خاطری آسوده , در انتظار دریافت پاسپورت خود باشند .

 
3- انگشت نگاری : متقاضیان محترم نیازی به حضور در سفارت یا هر مکان دیگری جهت انجام انگشت نگاری ندارند و تمام مراحل انگشت نگاری در محل شرکت آلت گروپ انجام خواهد پذیرفت .

 
4 – ترجمه مدارک : کلیه مدارکی که از سوی متقاضی به شرکت آلت گروپ تقدیم می گردد , توسط این شرکت ترجمه رسمی خواهد شد و متقاضی نیازی به مراجعه به دارالترجمه های خارج از شرکت نخواهد داشت .

 
5 – ثبت مدارک در سی بی آی یو ( انگلیسی نوشته شود ) : پس از تهیه و تکمیل مدارک و انجام انگشت نگاری و همچنین ترجمه مدارک , کلیه مدارک و اطلاعات و مشخصات متقاضی جهت انجام بررسی امنیتی در سامانه سی بی آی یو ثبت و به دولت دومینیکا ارسال خواهد شد .

 
6 – هزینه های مقرون به صرفه : کلیه هزینه ها اعم از هزینه های وکیل , هزینه دولت و … نسبت به شرکت هایی با خدمات مشابه بسیار مقرون به صرفه تر هستند .

 
7 – شرایط پرداخت متفاوت : یکی از امتیازاتی که شرکت آلت گروپ برای متقاضیان محترم قایل شده است , شرایط پرداخت متفاوت می باشد . بدین معنا که متقاضیان با مراجعه به شرکت و انجام مشاوره تخصصی انجام مذاکرات , قادر به پرداخت مبالغ اخذ پاسپورت با شرایط دلخواه خود خواهند بود .

اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا

اشخاصی که مبادرت به دریافت پاسپورت کشور دومینیکا می نمایند , می بایست حايز یکسری شرایط عمومی و کلی باشند که عبارتند …
بیشتر بدانید

مزایای شهروندی دومینیکا

اخذ تابعیت دوم یکی از مواردی است که این روزها مورد توجه قرار گرفته است. بسیاری از افراد این کار را پروسه ای طولانی و نشدنی می دانند و همین امر سبب …
بیشتر بدانید

دومینیکا از نظر اقتصاد

بخش زیادی از اقتصاد این کشور وابسته به کشاورزی است. با اینکه دومینیکا یکی از فقیرترین کشورهای حوزه کارائیب است، با این حال تلاش های صورت گرفته در حوزه…
بیشتر بدانید

معرفی کشور دومینیکا

دومینیکا یکی از زیباترین جزایر کره زمین است که به عنوان «جزیره طبیعت کارائیب» شناخته می شود؛ بهشتی گرمسیری با کوه های آتشفشانی ناهموار، آبشارها …
بیشتر بدانید