به وب سایت آلت گروپ خوش آمدید
  • تهران انتهای اتوبان شهید همت - بزرگراه شهید خرازی - بلوار نهاوند - میدان آرامش - مجتمع رزمال جنوبی - طبقه ۹ - واحد ۹۰۷ - شرکت دقایق سفر ایرانیان - آژانس آلت گروپ (مشاوره در خصوص دریافت شهروندی دومینیکا)
  • ٠٢١٤٠٤٤٨٩٠١
  • info@altgroupir.com
  • 10 تا 6 عصر

مزایای شهروندی دومینیکا

بدون نیاز به حضور

امتیازی ویژه از سوی شرکت آلت گروپ

سرعت بالا

قرن بیست و یکم، قرن بروز تحولات عظیم

سفر بدون ویزا

از مزایای سفر بدون ویزا لذت ببرید!

معافیت مالیاتی

معافیت های مالیاتی برای شهروندان جدید

بدون نیاز به حضور

امتیازی ویژه از سوی شرکت آلت گروپ

اخذ تابعیت دوم یکی از مواردی است که این روزها مورد توجه قرار گرفته است. بسیاری از افراد این کار را پروسه ای طولانی و نشدنی می دانند و همین امر سبب می شود که از اقدام برای اینکار سرباز زنند. 

اما در اینجا به شما می گوییم که دریافت تابعیت دوم با اینکه کار آسانی نیست اما کاری شدنی است و با مشاوره گرفتن از افراد متخصص می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه خود برسید. 

یکی از نگرانی های عمده افراد برای اخذ تابعیت دوم عدم امکان حضور در کشور مد نظر است. ممکن است این شرایط برای تمامی افراد وجود نداشته باشد و همین امر سبب شود که دیگر برای تابعیت دوم اقدام نکنند. 

شرکت دومینیکا پارادایس شرایط لازم را برای «اخذ تابعیت بدون حضور» فراهم می سازد و شما به راحتی می توانید بدون حضور در کشور مد نظر وارد پروسه اخذ تابعیت شود.

«اخد تابعیت بدون حضور» امتیازی ویژه از سوی آلت گروپ

دولت دومینیکا تمامی مسائل مرتبط با اخذ تابعیت را به چندین وکلا در این کشور سپرده است و تمامی افرادی که برای این تابعیت اقدام می کنند باید از طریق ارتباط با این وکلا وارد پروسه اخذ تابعیت شوند. 

یکی از کارهایی که برای اخذ تابعیت ضروری است حضور در این کشور برای انجام کارهایی مانند انگشت نگاری است. 

اما با توجه به اینکه شرکت دومینیکا پاردایس در این مدت توانسته است همکاری مناسبی با این وکلا داشته باشد و پرونده های زیادی را برای اخذ تابعیت به نتیجه برساند این امکان از سوی این وکلا برای این شرکت مهیا شده است تا تمامی کارهای مرتبط به اخذ تابعیت را در کشور انجام دهند و سپس برای وکلا ارسال کنند. 

در نتیجه، شما می توانید از مزیت اخذ تابعیت بدون حضور بهره مند شوید و همین امر سبب می شود که دریافت تابعیت دوم به روندی ساده تر تبدیل شود.

سرعت بال

قرن بیست و یکم، قرن بروز تحولات عظیم

دریافت پاسپورت دومینیکا با سرعت بالا

 پاسپورت دومینکا دارای مزایای چشمگیری است و همین امر سبب شده است که این پاسپورت مورد توجه افرادی قرار گیرد که به مزیت های پاسپورت دوم نیازمند هستند. 

مدت زمان دریافت این پاسپورت بسیار کوتاه و حداکثر ٤ ماه است. در واقع، دریافت پاسپورت دومینیکا با سرعت بالا سبب شده است که بسیاری از افراد برای دریافت این تابعیت اقدام کنند. 

مراحل دریافت این پاسپورت به شرح زیرند: پرکردن فرم های چک امنیتی دولت دومینیک ترجمه و ارسال مدارک* و آغاز چک امنیتی دریافت نامه تاییده از دولت دومینیکا جهت اخذ شهروندی واریز وجه دولتی دریافت پاسپورت و شناسنامه دومینیکا

*لازم به ذکر است که پر کردن تمام فرم های مربوطه داخل دفتر آلت گروپ صورت خواهد پذیرفت و همچنین ترجمه تمام مدارک متقاضی نیز توسط این شرکت صورت می پذیرد.

در کنار دریافت پاسپورت دومینیکا با سرعت بالا (که یکی از مزایای مهم این پاسپورت به شمار می رود)، پاسپورت دومینیکا دارای مزایای دیگری نیز است. برای دریافت این پاسپورت نیاز به حضور فیزیکی ندارید. 

همچنین از شما مدرک زبان خواسته نمی شود. بهتر است بدانید که این کشور از معدود کشورهایی در جهان است که کوتاه ترین زمان ممکن را برای اعطای تابعیت از طریق سرمایه گذاری دارد. 

پس از دریافت پاسپورت دومینیکا با سرعت بالا امکان سفر به بسیاری از کشورهای دنیا مانند انگلستان بدون اخذ ویزا برای شما فراهم میشود. 

برای دریافت تابعیت و پاسپورت دومینیکا نیاز به زندگی در این کشور نیست!

چرا سرعت بالا در دریافت پاسپورت اهمیت بسیاری دارد؟

همانطور که تا به حال متوجه شدید، همواره مزیت دریافت پاسپورت دومینیکا با سرعت بالا مورد توجه بوده است. 

یکی از دلایل اصلی این امر آن است که اغلب اوقات افرادی که درخواست تابعیت دوم دارند می خواهند از مزیت های این پاسپورت بهره مند شوند. 

به همین دلیل انتظار طولانی برای دریافت پاسپورت سبب می شود این افراد نتوانند از مزیت های مختلف بهره مند شود و بسیاری از فرصت های زندگی خود را از دست بدهند. 

اما پروسه زمانی دریافت پاسپورت دومینیکا بسیار کوتاه است و همین امر اعتبار زیادی به این پاسپورت بخشیده است.

سفر بدون ویزا

از مزایای سفر بدون ویزا لذت ببرید!

طرح تابعیت اقتصادی دومینیکا در سال ١٩٩٣ راه اندازی شد. این یکی از بزرگترین طرح های تابعیت اقتصادی در جهان است و به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا در دومینیکا زندگی کنند، کار کنند و حتی یک کسب و کار راه اندازی کنند. 

این امر تنها یکی از مزایای بیشمار برنامه CBI و اخذ پاسپورت دومینیکا است. 

علاوه بر این، شهروندان دومینیکا مجاز به سفر بدون ویزا به بیش از ١٣٥ کشور در سراسر جهان از جمله کل اتحادیه اروپا هستند. با پاسپورت دومینیکا از کدام کشورها می توان بدون ویزا بازدید کرد؟ 

دارندگان پاسپورت دومینیکا می توانند با استفاده از تابعیت خود از سهولت سفرهای بین المللی بهره مند شوند. 

علاوه بر این، دولت دومینیکا تعدادی امتیاز مالی را به همراه امتیازات دیگر فراهم کرده است و هدف آنها جذب سرمایه و رونق اقتصادی است. 

این امتیازات شامل معافیت های مالیاتی سخاوتمندانه، عوارض واردات و ساده سازی روند کاری در اخذ مجوزها است.

از مزایای سفر بدون ویزا لذت ببرید!

اخذ پاسپورت و تابعیت دوم مزایای بسیاری را به همراه دارد. پاسپورت دومینکا می تواند به شما آزادی سفر بدون محدودیت را بدهد. 

امنیت بیشتر برای اهداف شخصی یا شغلی، حریم خصوصی بانکی و فرصت های سرمایه گذاری که ممکن است در جاهای دیگر در دسترس نباشد با استفاده از پاسپورت دومینیکا در دسترس هستند! شهروندان مشترک المنافع دومینیکا از پاسپورت معتبر و سفر بدون ویزا به بسیاری از کشورها در سراسر جهان برخوردارند.

معافیت مالیاتی

معافیت های مالیاتی برای شهروندان جدید

امور دو تابعیتی و مالیاتی همیشه ساده نیستند. بسیاری از کشورها شهروندان را ملزم به پرداخت مالیات بر درآمد خارج از کشورشان می کنند، به این معنی که شهروندان دوگانه ممکن است در دو کشور مالیات پرداخت کنند. 

برای اطمینان از وضعیت مالیاتی خود بهتر است از مشاوره تخصصی بهره مند شوید تا از مشکلات پیش رو جلوگیری کنید. 

برنامه معافیت های مالیاتی دومینیکا و اخذ مالیات از افراد حقیقی ساکن دومینیکا شخصی است که حداقل یه مدت ١٨٣ روز در سال در این کشور اقامت دارد. 

ساکنان دومینیکا باید مالیات بر درآمد جهانی را بپردازند، افراد غیر مقیم، مالیات خود را تنها بر سود دریافتی از منابع داخل جزیره می پردازند.

برنامه معافیت های مالیاتی دومینیکا و اخذ مالیات از افراد حقیقی ساکن دومینیکا شخصی است که حداقل یه مدت ١٨٣ روز در سال در این کشور اقامت دارد. 

ساکنان دومینیکا باید مالیات بر درآمد جهانی را بپردازند، افراد غیر مقیم، مالیات خود را تنها بر سود دریافتی از منابع داخل جزیره می پردازند.

مالیات اشخاص حقوقی

اشخاص حقوقی ساکن در دومینیکا موظف به پرداخت مالیات جهانی هستند. نرخ سود مالیات بر درآمد آنها ٣٠ درصد است. 

افراد غیر مقیم فقط از سود دریافتی در مالیات می پردازند. نرخ این مالیات ١٥ درصد است. 

در برنامه معافیت های مالیاتی دومینیکا هیچ گونه مالیاتی بر سود و سود سرمایه اعمال نمی شود. 

شرکت های دریایی ثبت شده معافیت مالیاتی ٢٠ ساله دریافت می کنند و مواردی همچون مالیات بر درآمد، مالیات بر سود شرکت ها، مالیات بر ارث و ثروت را پرداخت نمی کنند. 

چنین شرکت هایی تنها موظف به پرداخت هزینه ثبت نام و عوارض دولتی هستند که آن هم به صورت سالانه پرداخت می شود.

برنامه معافیت های مالیاتی دومینیکا و مالیات بر دارایی

در برنامه معافیتهای مالیاتی دومینیکا، مالیات بر دارایی وجود ندارد. 

با این حال، نرخ شهریه محلی باید سالانه توسط صاحبان املاک پرداخت شود و میزان آن به موقعیت و نوع منطقه ملک یا خانه شما بستگی دارد. 

به طور متوسط ، مقدار این شهریه محلی ١٫٢٧ درصد از ارزش بازار کالای املاک و مستغلات است. 

توجه و بررسی قوانین مالیاتی کشوری که خواستار تابعیت آن هستید، شما را به انتخاب بهتری رهنمون می سازد و در این راستا می توانید از مشاوران دلسوز و پیگیر ما بهره مند باشید.

تجارت با کشورهای حوزه ی دریای کارائیب بدون نیاز به پرداخت مالیات

جمهوری مشترک المنافع دومینیکا به عنوان یکی از جذاب ترین مقاصد مهاجرتی شناخته شده است. کشوری که تمامی سرمایه شما معاف از مالیات خواهد بود و به این دلیل که دومینیکا امضا کننده معاهدات مالیات مضاعف با ایالات متحده و CARICOM است و محدودیتی برای بازگشت سود و سرمایه وارداتی وجود ندارد.

مزیت مالیاتی فرد غیرمقیم بر فرد مقیم در دومینیکا 

افراد مقیم دومینیکا موظف هستند بر درآمد خود در سراسر جهان مالیات بپردازند، درحالی که افراد غیر مقیم (مانند ایرانی هایی که پاسپورت دومینیکا دارند) هیچ گونه مالیاتی نمی پردازند و تنها چنانچه در کشور دومینیکا درآمد کسب نمایند باید بر سود حاصل از منابع داخل جزیره دومینیکا مالیات پرداخت نمایند. 

بسیاری از افراد ثروتمند دنیا از جمله تجار، کارآفرینان و حتی چهره های معروف سینمایی و دنیای هنر از این راه برای افزایش سرمایه خود استفاده کرده اند. 

با اخذ پاسپورت دومینیکا در کمتر از شش ماه و با حفظ جایگاه خود در کشور مادری، از تمامی موانع و دشواری های مهاجرت به کشور دیگر رها خواهید شد و می توانید زندگی ایده آلی برای خود و البته نسل های بعد فراهم کنید. همچنین می توانید تجارت های موفقی را با کشورهای دیگر راه اندازی کنید. 

اخذ پاسپورت دومینیکا دریچه ایی جدید در زندگی شما است که می توانید از تمام امکانات کشورهای اروپایی استفاده کنید و پیشرفت های اقتصادی در زندگی شما تنها یکی از مزیت های اخذ تابعیت کشور دومینیکا است.