به وب سایت آلت گروپ خوش آمدید
  • تهران انتهای اتوبان شهید همت - بزرگراه شهید خرازی - بلوار نهاوند - میدان آرامش - مجتمع رزمال جنوبی - طبقه ۹ - واحد ۹۰۷ - شرکت دقایق سفر ایرانیان - آژانس آلت گروپ (مشاوره در خصوص دریافت شهروندی دومینیکا)
  • ٠٢١٤٠٤٤٨٩٠١
  • info@altgroupir.com
  • 10 تا 6 عصر

معرفی زیباترین پارکها در کشور دومینیکا

پارک ملی مورن ترویس پیتون

 

پارک ملی مورن ترویس پیتون مساحت گسترده ای را شامل می شود و بیش از ۱۷ هزار هکتار از جنگل های این کشور در این منطقه قرار گرفته است.

این پارک ملی در فاصله ۱۱ کیلومتری شهر روسئو واقع شده و آن را جواهر دومینیکا نامیده اند زیرا در میان جنگل های انبوه و گرمسیری خود حوضچه های آب گرم، دره های مرموز غرق شده در بخار، استخر زمرد، دریاچه بوئری غبارآلود و آبشارهای زیبایی را نهفته است.

 

جنگل های این پارک مملو از گیاهان گرمسیری عظیم الجثه مانند سرخس ها و ارکیده های وحشی است، دریاچه های آب گرم با بخار آبی که اطراف آنها را فرا گرفته و دره های مه گرفته از جمله زیبایی های این جنگل ها است.

دو آبشار معروف کشور دومینیکا یعنی آبشارهای ویکتوریا و ترافالگار فالز نیز در این محدوده واقع شده اند. یکی از بهترین امتیازات برای بازدید از این پارک روستای Laudatاست که در 11 کیلومتری Roseau واقع شده است.

 

پارک ملی کابریت

شاید فکر کنید که تعریف از امنیت در قطر مانند بقیه کشورها بوده و فقط در مقابل جرائم فیزیکی مصون است اما در مورد این کشور واقعیتی وجود دارد که می‌تواند برایتان جالب باشد آن هم امنیت در مقابل بلاهای طبیعی است! کشور قطر به منظور

موقعیت جغرافیایی خود آمار پایینی در بلاهای طبیعی دارد.

 

جنگل های پارک ملی کابریت انبوه، زیبا و محل زندگی جانوران و پرندگان منحصر به فردی است. شما می توانید زیبایی این جنگل های گرمسیری را از ارتفاع مشاهده کنید و ترکیب رنگ آبی دریا، ‌ماسه های ساحل و صخره های مرجانی سیاه را در کنار گیاهان مردابی و سبزی جنگل گرمسیری مشاهده کنید. جنگل های گرمسیری این منطقه از کشور دومینیکا دارای پوشش گیاهی پهن برگ و سرخس های بزرگ و زیبایی است که مشاهده آنها در میان باران و سیلاب های دائمی و میان مرداب و گیاهان باتلاقی تجربه ای ویژه از سفر به طبیعت را برای شما به ارمغان می آورد.