به وب سایت آلت گروپ خوش آمدید
  • تهران انتهای اتوبان شهید همت - بزرگراه شهید خرازی - بلوار نهاوند - میدان آرامش - مجتمع رزمال جنوبی - طبقه ۹ - واحد ۹۰۷ - شرکت دقایق سفر ایرانیان - آژانس آلت گروپ (مشاوره در خصوص دریافت شهروندی دومینیکا)
  • ٠٢١٤٠٤٤٨٩٠١

دقایق سفر ایرانیان

آلت گروپ
  • نماینده و کارگزار رسمی دولت دومینیکا در ایران

شرایط کلی اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا
اشخاصی که مبادرت به دریافت پاسپورت کشور دومینیکا می نمایند , می بایست حائز یکسری شرایط عمومی و کلی باشند که عبارتند از

مراحل اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا

چهار مرحله تا رسیدن به پاسپورت دوم

نماینده معتبر

نخستین گام برای اخذ پاسپورت کشور دومینیکا , انتخاب یک مشاور و نماینده معتبر جهت انجام امور امور دریافت این پاسپورت می باشد . شرکت آلت گروپ مفتخر است که به عنوان نماینده و کارگزار رسمی دولت دومینیکا در ایران , کلیه مراحل اخذ پاسپورت دومینیکا را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهد .
تصویر شگفت انگیز

تکمیل و تحویل مدارک

مرحله دوم , مرحله ایست که متقاضی محترم می بایست نسبت به تکمیل و تحویل مدارک و اطلاعات مورد نیاز به شرکت آلت گروپ اقدام نموده که این مدارک توسط کارشناسان مجرب شرکت آلت گروپ ترجمه شده , انگشت نگاری صورت خواهد پذیرفت و اعتبارسنجی مدارک متقاضی و نامه نگاری ها و پر کردن فرم ها انجام خواهد شد و تمامی این مدارک و اطلاعات و مشخصات متقاضی جهت انجام بررسی امنیتی در سامانه ( CBIU ) ثبت و به دولت دومینیکا ارسال خواهد شد .
تصویر شگفت انگیز

CBIU

در این مرحله , ( CBIU ) نسبت به بررسی مدارک ارسالی متقاضی اقدام نموده و پس از بررسی مدارک و مستندات پرونده , گزارشی در خصوص درخواست متقاضی به دولت دومینیکا ارایه می نماید که به فرد این آگاهی را منتقل می کند که درخواست وی مورد پذیرش قرار گرفته یا جهت بررسی بیشتر به تاخیر افتاده است .
تصویر شگفت انگیز

دریافت نامه قبولی

پس از تایید درخواست و دریافت نامه قبولی از ( CBIU ) , متقاضی می بایست نسبت به پرداخت مبلغ مقرر به دولت دومینیکا اقدام نماید . پس از اثبات پرداخت مبلغ , ( CBIU ) گواهی شهروندی متقاضی را صادر می نماید که نشانگر تابعیت بوده و پس از آن , پاسپورت صادر خواهد شد .
تصویر شگفت انگیز